Gizlilik Politikamız

Bakırköy Çiçek Evi aşağıda belirtilen şartları kabul ettiğini beyan eder. bakirkoycicekevi.com internet sitemizi görüntülemeniz ve / veya alışveriş yapmanız aşağıdaki şartları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Kişisel bilgilerinizin gizliliği Bakırköy Çiçek Evi ekibinin öncelikli hassasiyetidir. bakirkoycicekevi.com üzerinde yer alan iletişim, üyelik, sipariş vb. formlarda sizden talep edilen kişisel bilgileriniz, satın almış olduğunuz ürünün teslimi, ödeme tahsili vb. satış sözleşmesinde belirtilen durumlar dışında kullanılmayacak ve 3.şahıslar ile paylaşılmayacaktır.

Kişisel bilgilerinizin resmi kurumlarca talep edilmesi durumunda tebliğ edilen kanuni işlemlere uymak, internet sitesinin haklarını korumak, savunmak ve ayrıca yasal bir zorunluluk olması sebebiyle resmi kurumlarla paylaşılabilir.

Bakırköy Çiçek Evi satın almış olduğunuz ürünün teslimat adresini ve teslim alacak kişi bilgilerini, Bakırköy Çiçek Evi adına teslimat işlemi gerçekleştirecek sözleşmeli bayileri, iş ortakları, kargo, kurye, posta gibi lojistik ortakları ile paylaşabilir.

Firma ünvanı, adres, vergi dairesi ve numarası gibi ticari bilgileriniz satın aldığının ürünün size faturalandırılması amacı ile kullanılmaktadır. Kredi kartı, atm kartları ile yapılan işlemlerde, ödeme işlemlerinin tamamlanabilmesi için kredi kartı bilgileriniz şifreli bir ortamda bankaya yönlendirilmekte olup tarafımızdan hiç bir suretle kaydedilmemektedir.

Bakırköy Çiçek Evi, web site güvenliğini sağlamak, oluşabilecek problemlerin çözüm oluşturmak, sistemin iyileştirilmesi vb. sebeplerden dolayı kullanıcıların İnternet Protokol ( IP ) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, siteye doğrudan erişilmesini sağlayan web site adresi gibi birtakım bilgileri toplayabilir.

Bakırköy Çiçek Evi, hiçbir surette ön ihbara ve ihtara gerek kalmadan dilediği zaman web sitesinde yer alan her türlü bilgiyi, sözleşmeyi, çalışma şartlarını değiştirebilir, düzeltebilir ve / veya çıkarabilir.

Bakırköy Çiçek Evi'ne ait yazılı izin olmaksızın bakirkoycicekevi.com web sitemiz üzerindeki ürün resimleri, dokümanlar, tasarım öğeleri ve siteyi oluşturan tüm içerik, görseller ve kodlama kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yeniden yayınlanamaz.

Bakırköy Çiçek Evi hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta ve SMS aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası veya benzer bilgiler talep etmez. bakirkoycicekevi.com internet sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, şifre yenileme ve ya ürün tanıtımı gibi bilgi içeriklidir.

Aksi tarafınızdan talep edilmedikçe bakirkoycicekevi.com internet sitemizden sipariş veren müşterilerimize, haber listesi üyelerimize ve üyelerimize belirli zaman aralıklarında bilgilendirme, yeni ürün tanıtımları ile ilgili kampanya e-mailleri size gönderilmektedir. Söz konusu bildirimleri dilediğiniz zaman durdurabilir ve bu hizmetten vazgeçebilirsiniz.

IT Departmanı, bakirkoycicekevi.com internet sitesinin virüs vb amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar doğrultusunda gerekli tüm tedbirleri almıştır. Bunun haricinde kullanıcı bakirkoycicekevi.com internet sitesine kullanırken kendi yazılım ve işletim sistemlerinden oluşabilecek tüm hatalardan, virüs vb programlardan ve bunların oluşturacağı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

bakirkoycicekevi.com internet sitemizdeki üyeliğinizi iptal etmek istemeniz durumunda info@bakirkoycicekevi.com adresine Üyelik İptali başlıklı bir e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.

bakirkoycicekevi.com web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizin güvenliği için GeoTrust Inc tarafından sağlanan 128 Bit Comodo şifreleme kullanılmaktadır. Web sitemizde güvenliğin bu sistem ile sağlandığı bir sertifika ile belgelenmektedir. Bu sertifikada yer alan bilgiler bakirkoycicekevi.com'a özeldir ve başka bir sitede görüntülenemez. SSL protokolü ile bilgisayarınız ile web sitemiz arasındaki bilgi akışı şifrelenmekte ve bilgilerin 3. şahıslar tarafından görüntülenmesi engellenmektedir.

Tüm görüş ve önerileriniz için Bakırköy Çiçek Evi'na aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Bakırköy Çiçek Evi
Kartaltepe Mh Pelinli Sk No:26 / 5 Bakırköy - İstanbul
Müşteri Hizmetleri : 0 ( 850 ) 441 2 111
E-Mail : info@bakirkoycicekevi.com