Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişlerinizi web sitemiz üzerinden online olarak verebilirsiniz. Beğendiğiniz ürünün altında bulunan Hemen Al butonuna tıklayarak sipariş sayfasına geçebilirsiniz. Üyelik kaydı yapmanıza gerek kalmadan tek sayfadan oluşan sipariş ekrandaki bilgileri doldurarak üyelik, sipariş ve ödeme işlemlerini aynı sayfa içinde tamamlayabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yapabilirim?

Ödemelerinizi sipariş esnasında web sitemiz üzerinden Master, Visa, Amex Kredi Kartı ve ya Banka Kartı ( Debit Kart ) ile online yapabilirsiniz. Bunun dışında elden nakit ödeme, banka havalesi ya da posta çeki ile ödemeleri maalesef kabul edemiyoruz.

Siparişim İstediğim Saatte Teslim Edilir mi?

Teslimatlar gün içi 09:00 ile 19:00 saatleri arasında yapılmaktadır. İş yeri adresi teslimatlar için mesai saatleri dikkate alınmakla birlikte teslimat saati garantisi verilememektedir. Siparişinizin aynı gün içinde teslim edilebilmesi için, TSİ 14.00'a kadar alım ve ödeme işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir. TSİ 14.00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilebilmektedir.

Teslimat Yapıldığında Bana Haber Veriliyor mu?

Teslimat sonrası araçlarımız bölgelerine geri döndüklerinde, teslimat bilgileri sisteme girilmekte ve SMS ve E-Mail ile teslimat bilgisi sizinle paylaşılmaktadır. Araç geri dönüşleri sevkiyat saati sonunu bulduğundan teslim bilgisi bazen teslimat saatini geçebilmektedir.

Çiçekleriniz Canlı mı? Yapay Çiçek Satıyormusunuz?

Tüm ürünlerimiz canlı çiçeklerle hazırlanmakta olup yapay çiçek satışı yapmamaktayız.

Sipariş Tesliminde Alıcıya Ulaşılamazsa Çiçek Nereye Teslim Edilir?

Siparişinizi teslim alacak kişi teslimat adresinde yoksa ya da bulunamıyorsa: İş yerlerinde ve resmi kurumlarda iş arkadaşları, birim amirleri, danışma, güvenlik vb. kişiye; Evlerde diğer aile bireylerine, ev arkadaşına, komşusuna; Okullarda İdari amirine, öğretmenler odasına, öğrenci işleri odasına, güvenliğe, danışmaya; Hastanelerde hasta yakınına, danışmaya, güvenliğe; Diğer alanlarda yetkili kişilere, görevlilere, arkadaşlarına imza karşılığı teslim edilmekte ve size teslimat bilgisi olarak iletilmektedir. Teslimat adresinde hiç kimsenin ürünü almak istememesi durumunda ürün iş yerlerimize geri getirilmektedir. Bu durumlarda isteğiniz doğrultusunda 1 gün içinde talep etmesi halinde +15 TL ek yol ücreti ile aynı ilçe sınırları içinde farklı bir adrese gönderim yapabilir ya da iş yerlerimizden ürünü kendiniz teslim alabilirsiniz. Bu durumlarda ürün iptal ve ya iadesi gerçekleşmemektedir.

Teslimat İçin Yol Ücreti Ödeyecekmiyim?

Şehir merkezlerine yapılan teslimatlarda ek yol ücreti alınmamaktadır. Merkez dışındaki yerler için sipariş sayfamızda il, ilçe ve semt seçimi sırasında yol ücreti ekrana ve toplam ödeme tutarına yansıyacaktır.

Ödeme Sonrası Bilgi Veriyormusunuz?

Kredi kartı ile online ödemelerinizde eş zamanlı olarak siparişleriniz işleme alınmakta ve ödeme alındı bilgisi e-mail ile gönderilmektedir.

Yeriniz Nerede?

İncirli Bakırköy adresinde hizmet vermektedir.

Ürün Resimde Gördüğüm Biçimde mi Teslim Edilecek?

Resimlerde görmüş olduğunuz ürünler aynı şekilde hazırlanmakta olup bölgeye göre olabilecek değişikliler ürün açıklamalarında belirtilmektedir. Mevsimsel ve ya yöresel koşullar sebebiyle bazı durumlarda yapılabilecek renk, vazo gibi değişiklikler ise size telefon ve ya e-maille bildirilmekte ve en az değişen ürünle aynı kalitede ürün kullanılmaktadır.

Siparişimin Durumunu Nasıl Takip Edebilirim?

Siparişinizi http://www.bakirkoycicekevi.com/siparis-takip.html linkinden takip edebilirsiniz